Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 10 Alt Sektör, 10 Firma, 161 Ürün, 12 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • Çarşım 2.El Eşya Pazarı

  Firmamız Sıfır, İkinci El Spot Eşya Alım ve Satımını Yapmaktadır. Evinizdeki Satmayı Düşündüğünüz Beyaz Eşyalarınızı, Mobilyalaranızı, Yatak Odanızı, Yemek Odası, Elektrik ve Elektronik Tüm Ev Eşyalarınızı Gelip Adresinizden Değerinde Alalım.Evinize Gerekli Olan Tüm Beyaz Eşya, Mobilya, Yatak Odası, Yemek Odası, Elektrik ve Elektronik ev Eşyalarını Sıfır, İkinci El ve Spot Olarak Satmaktayız. Gelin En uygun Koşullarda Evinize Gerekli Olan Tüm Ürünleri Uygun Fiyata Alın. Üstelik Adresinize Teslim Edelim.
 • Şehir: Malatya
  Telefon: (536) 522 13-81
 • KARTAL ALIŞVERİŞ MERKEZİ

  kartal alışveriş merkezi olarak 2012 den bu yana hizmet vermekteyiz. amacımız az kar ile çok müşteri kazanmak olup işimizi severek yapmaktayız. perakende satışlarımızda. züccaciye,hediyelik eşya,kırtasiye,oyuncak,kozmetik,nalburiye,oto aksesuarları,plastik eşyalar,medikal ürünler,kağıt ürünleri,sarf malzemeler,küçük ev aletleri ve temizlik ürünleri olarak devam etmekteyiz.
 • Şehir: Malatya
  Telefon: (422) 321 38-39
 • Orti Kırtasiye

  Orti Kırtasiye,Geniş Ürün Yelpazesiyle Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Etmeyi Misyon Kabul Etmektedir.İnternet Sitemizden Tüm Ürünlerimize Kolaylıkla Ulaşıp Ürünlerimizi Görebilir Ve Alışveriş Yapabilirsiniz.Ayrıca Türkiye?nin Her Yerine Kargo İmkanıyla Ürünler Bir Tıkla Kapınızda?
 • Şehir: Malatya
  Telefon: (422) 324 73-74
 • özmecitoğlu gümüşün adı

  HAKKIMIZDA Özmecitoğlu malatya kernek doğumlu Hasan basri mecit tarafından 1996 yılında Malatya da bir pasaj içerisinde 24 metre kare Bir alanda kurulmuştur.Özmecitoğlu kaliteden Dürüslükten ve istikrardan ödül vermeden işini severek ve takip ederek hedefleri doğrultusunda şaşırmadan de vam ederek malatyanın güvenini kazanıp gün geçtikçe Dahada büyüyerek 2002 yılında Malatya merkezde belediye binası karşısında 2 katlı 150 metre kare türkiyenin en büyük gümüş mağazasını açtı.Gün geçtikçe çeşit ve mod
 • Şehir: Malatya
  Telefon: (422) 323 93-43